Kapınızdan Alıyoruz.

Yine Kapınıza Teslim Ediyoruz.

İstediğiniz Saatte

İşleriniz Aksamasın.

Aracınız İçin Vakit Ayıramıyor Musunuz?

Sizin için aracınızı kapınızdan zamanında teslim alıyor, işlemlerinin yapılması için süreci takip ediyor ve yönetiyor ardından da yine kapınıza teslim ediyoruz.

TUVTURK Muayene

Aracınızın muayene işlemlerini gerçekleştirerek gününüzü kurtarıyoruz.

Bakım & Onarım

Aracınızın periyodik bakımı veya arıza onarımı için servise ulaştırma sürecini gerçerkeştiriyoruz.

Lastik Değişim & Kuaför

Aracınızın lastik değişim işlemlerini veya kuaför için ulaştırma ihtiyacını karşılıyoruz.

Aracınızın bakımlarını zamanında yaptırmanız hayati önem taşır.

Yoğun iş temposunda aracınıza gereken ilgiyi gösteremiyor olmanız oldukça olağan bir durumdur. Biz sizin için aracınızın ihtiyaçlarının karşılanması adına güleryüzlü vale hizmetini sunuyor, işlerinizin aksamaması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kazalı/Arızalı Aracınız İçin Onarım

Kazalı aracınızın kaza yerinden çekilip tekrar tamir edilerek kapınıza ulaştırılmasına kadar geçen tüm süreçle ilgileniyoruz.

Aracınız servisteyken sizin onayınız dışında hiçbir arıza tespit ve onarım işlemi gerçekleştirilmesine müsade etmiyoruz. Şartların size uymaması durumunda hizmeti anında durdurup iptal edebilirsiniz.

Aracınız Her Zaman Hijyenik

Tıpkı mekanikte olduğu gibi aracınızın iç kısmı yani yaşam alanı da sürekli bakım ve temizliğe ihtiyaç duyar.

Daha hijyenik bir sürüş için Türkiye’nin en kurumsal oto kuaför firmalarında garantili olarak aracınızı en ince detaylarına kadar temizletiyor ve teslim ediyoruz.

Araca özel “oto servis vale” hizmetlerimizde kontrollü süreç nasıl işliyor?

Araç muayene hizmetini neden almalıyım?

Aracınızı muayeneye götürmeden önce pek çok detayı kontrol etmeniz gerekir. Örneğin, aracında ilk yardım çantası ya da 2 reflektör bulunuyor mu? Boss Vale’de muayeneden hemen önce aracının muayene öncesi tüm ekipmanlarını kontrollerini tamamlarız. Sizin muayene zamanını dert etmenize gerek kalmaz!

Araç muayene sürecinde ne yapmanız gerekiyor?

  • Araç muayene hizmetimizi satın aldıysanız valemiz aracını almak üzere gelir. Öncesinde valemiz eksik ekipmanların, belgelerinin olup olmadığını kontrol eder.
  • Muayene sırasında çıkabilecek sıkıntılı bir durum yoksa valemiz aracınızı muayene istasyonuna götürür.
  • Muayene sırasında teknisyenler aracını incelerken valemiz bekler ve bir sorun olmadığından emin olur.
  • Aracın muayeneden ‘’Hafif Kusurlu’’ ya da ‘’Kusursuz’’ geçtiyse sorunsuz bir şekilde aracını kullanmaya devam edersiniz. Muayene sonucunda ‘’Emniyetsiz’’ ya da ‘’Ağır Kusurlu’’ çıkarsa endişelenmenize gerek yok, aracınızı sizin yerinize servise götürür, tüm sorunlarını çözer ve yeniden muayene işlemlerini gerçekleştirir.

Aracının bakım zamanı gelmiş olabilir ya da aracınızda arıza olabilir. Sorununuz ne olursa olsun, çözülmesi için aracınız valemize emanet.

Hem aracınızın konforunu ve ömrünü uzatmak hem de daha emniyetli bir sürüş sağlamak için aracınızın düzenli bakımı çok önemlidir. Ancak yoğun iş programınız içerisinde aracınız için vakit ayıramıyor olmanız çok olağan bir durumdur. 

Bu yoğun iş temposunda valemiz sizler için aracınızla ilgilenir, gerekli tüm bakımlarını yaptırır ve sizlere tekrardan teslim eder.

TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM… TAMİR/ONARIM..

KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA… KUAFÖR/PASTA CİLA…

LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ… LASTİK DEĞİŞİMİ…